Aukce Břízy u vody Nejedlý Otakar
  • 637431993049962082_nejedly1.JPG
  • 637431993247941481_nejedly3.JPG
  • 637431992852451570_nejedly.JPG
  • 637431993163869226_nejedly2.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Břízy u vody

ID Aukce: 1774
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Před rokem 1904. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

39 000 Kč

39 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:23:00

1 000 Kč