Aukce Po bouři v horách Slavíček Jan

Slavíček Jan

*1900 +1970

Po bouři v horách

ID Aukce: 1775
Olej, plátno, 39 cm x 56 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
20 000 Kč
20 000 Kč