Aukce Po bouři v horách Slavíček Jan
  • 637431996415571217_slavicek2.JPG
  • 637431996579701215_slavicek4.JPG
  • 637431996202647234_slavicek1.JPG
  • 637431996309366770_slavicek.JPG
  • 637431996504208704_slavicek3.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Po bouři v horách

ID Aukce: 1775
Olej, plátno, 39 cm x 56 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:24:00

1 000 Kč