Aukce Zrcadlení Král Josef
  • 637431998256472937_kral1.JPG
  • 637431998409846108_kral2.JPG
  • 637431998336720285_kral.JPG
  • 637431998512212354_kral3.JPG

Král Josef

*1877 +1914

Zrcadlení

ID Aukce: 1777
Olej, plátno, 70 cm x 85 cm. Signováno vlevo dole. Na pár místech poškozeno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:26:00

1 000 Kč

HQX13819 3500030. 12. 2020 13:14:08