Aukce Motiv z Francie Eberl František Zdeněk
  • 637432924842184054_ebe1.JPG
  • 637432924926113591_ebe2.JPG
  • 637432925100981642_ebe4.JPG
  • 637432924733397575_ebe.JPG
  • 637432925015188291_ebe3.JPG

Eberl František Zdeněk

*1888 +1962

Motiv z Francie

ID Aukce: 1779
Olej, karton, 50,5 cm x 41 cm. Signováno a datováno 1908 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:28:00

1 000 Kč