Aukce U chalupy Doležal V.
  • 637426036575171451_dolezal2.JPG
  • 637426036396490585_dolezal1.JPG
  • 637426036494326316_dolezal.JPG
  • 637426036652828287_dolezal3.JPG

Doležal V.

U chalupy

ID Aukce: 1780
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno a datováno vpravo dole 1934. Malba místy poškozena.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:29:00

100 Kč

TRA44355 21002. 1. 2021 16:07:38
ATZ35542 200030. 12. 2020 13:14:25