• 637424261965396417_houssin4.JPG
  • 637424262036803211_houssin5.JPG
  • 637424261659236974_houssin.JPG
  • 637424261731425224_houssin1.JPG
  • 637424261810080613_houssin2.JPG
  • 637424261883987447_houssin3.JPG

Houssin Édouard Charles Marie

*1847 +1917

Dívka

ID Aukce: 1781
Mramor, výška bez podstavce 21 cm, s podstavcem 34 cm. Signováno vpravo dole. Na levém uchu poškození, vpravo dole starší oprava.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:30:00

1 000 Kč