Aukce Vodník Baruch Josef

Baruch Josef

*1892 +1966

Vodník

ID Aukce: 1782
Kombinovaná technika, 48 cm x 35 cm. Signováno a datováno 1944 vlevo nahoře. Původním majitelem zakoupeno v ateliéru autora. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
27 000 Kč