Aukce Vodník Baruch Josef
  • 637425202701444259_bar1.JPG
  • 637425202777171025_bar2.JPG
  • 637425202865453213_bar3.JPG
  • 637425202602077907_bar.JPG

Baruch Josef

*1892 +1966

Vodník

ID Aukce: 1782
Kombinovaná technika, 48 cm x 35 cm. Signováno a datováno 1944 vlevo nahoře. Původním majitelem zakoupeno v ateliéru autora. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:40:51

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 39

PLS90406 2700017. 2. 2021 19:35:51
EAM86756 2600017. 2. 2021 19:35:40
PLS90406 2500017. 2. 2021 19:35:40
EAM86756 2400017. 2. 2021 19:35:19
PLS90406 2300017. 2. 2021 19:35:19
EAM86756 2200017. 2. 2021 19:31:02
PLS90406 2100017. 2. 2021 19:30:52
EAM86756 2000017. 2. 2021 19:30:00
PLS90406 1900017. 2. 2021 19:29:52
EAM86756 1800017. 2. 2021 19:26:24
PLS90406 1700017. 2. 2021 19:26:22
EAM86756 1600017. 2. 2021 14:49:58
PTF20526 1500017. 2. 2021 14:49:49
EAM86756 1300017. 2. 2021 14:38:35
PTF20526 1200017. 2. 2021 14:38:28
EAM86756 1100017. 2. 2021 14:37:54
PTF20526 1000017. 2. 2021 14:37:49
EAM86756 950017. 2. 2021 14:31:47
PTF20526 900017. 2. 2021 14:31:41
EAM86756 850017. 2. 2021 14:29:44
PTF20526 800017. 2. 2021 14:29:38
EAM86756 750017. 2. 2021 14:29:14
PTF20526 700017. 2. 2021 14:29:10
EAM86756 650017. 2. 2021 14:28:53
PTF20526 600017. 2. 2021 14:28:49
EAM86756 550017. 2. 2021 14:28:22
PTF20526 500017. 2. 2021 14:28:17
EAM86756 460017. 2. 2021 14:27:52
PTF20526 450017. 2. 2021 14:27:44
EAM86756 400017. 2. 2021 13:02:57