Aukce Polní práce Viski János
  • 637426035238782208_viski3.JPG
  • 637426034975651743_viski1.JPG
  • 637426035066677110_viski.JPG
  • 637426035143092335_viski2.JPG

Viski János

*1891 +1961

Polní práce

ID Aukce: 1787
Olej, plátno, 59 cm x 77 cm. Signováno vlevo dole. Malba poškozena.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:55:39

100 Kč

Příhozů: 17

NNV76495 310017. 2. 2021 19:50:39
YUE82885 300017. 2. 2021 19:45:57
NNV76495 290017. 2. 2021 19:45:50
YUE82885 280017. 2. 2021 19:41:19
NNV76495 270017. 2. 2021 19:41:15
YUE82885 260017. 2. 2021 19:38:14
NNV76495 250017. 2. 2021 19:38:08
YUE82885 240017. 2. 2021 19:34:07
NNV76495 230017. 2. 2021 19:34:02
YUE82885 220017. 2. 2021 19:11:48
NNV76495 210017. 2. 2021 19:11:45
YUE82885 200017. 2. 2021 19:00:04
KXI84276 190017. 2. 2021 17:38:38
NNV76495 180017. 2. 2021 16:25:44
PPR46764 170017. 2. 2021 9:49:12
ZGR22009 160020. 1. 2021 10:06:09
NNV76495 150018. 12. 2020 12:25:05