Aukce Zátiší Váchal Jaroslav
  • 637432929298403161_vachal1.JPG
  • 637432929395279092_vachal.JPG
  • 637432929474981059_vachal2.JPG
  • 637432929569513055_vachal3.JPG

Váchal Jaroslav

*1896 +

ID Aukce: 1788
Olej, plátno, 45 cm x 55 cm. Signováno a datováno 1937 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:37:00

100 Kč