Aukce Vegetace Pavlík Václav
  • 637432930996640371_pavlik1.JPG
  • 637432931117437707_pavlik2.JPG
  • 637432930898169054_pavlik.JPG
  • 637432931219039226_pavlik3.JPG

Pavlík Václav

*1901 +1966

Vegetace

ID Aukce: 1789
Olej, karton, 51 cm x 70 cm. Signováno vpravo uprostřed. Kolem roku 1940.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:38:00

1 000 Kč