• 637432935378352688_sau7.JPG
  • 637432935522416027_sau8.JPG
  • 637432935678051256_sau9.JPG

Saudek Jan

*1935 +

I am landing

ID Aukce: 1791
Klasická černobílá fotografie, 20,2 cm x 25,1 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:40:00

1 000 Kč

Příhozů: 17

YYG01575 2200017.02.2021 19:05:46
MWU94873 2100017.02.2021 19:05:24
YYG01575 2000017.02.2021 19:05:22
MWU94873 1900017.02.2021 18:48:35
YYG01575 1800017.02.2021 15:25:03
DHB16943 1700016.02.2021 16:52:33
DHB16943 1000015.02.2021 12:58:18
YYG01575 950015.02.2021 12:58:11
DHB16943 900015.02.2021 12:57:27
YYG01575 850015.02.2021 12:57:25
DHB16943 800014.02.2021 0:38:13
YYG01575 750014.02.2021 0:38:07
DHB16943 700009.02.2021 19:54:30
YYG01575 650009.02.2021 19:54:27
DHB16943 600017.01.2021 10:32:59
YYG01575 550030.12.2020 17:20:17
DHB16943 500030.12.2020 11:57:53