Aukce Dostaveníčko Vilmos Nagy
  • 637435540736274137_nagy4.JPG
  • 637435540858009576_nagy1.JPG
  • 637435540954419986_nagy.JPG
  • 637435541043357182_nagy2.JPG

Vilmos Nagy

*1874 +1953

Dostaveníčko

ID Aukce: 1795
Olej, plátno, 60 cm x 80 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:44:00

1 000 Kč