Aukce Romantická krajina Elstner F.J.
  • 637435542639837499_2.JPG
  • 637435542733163334_1.JPG
  • 637435542806757933_3.JPG
  • 637435542979109077_5.JPG
  • 637435543064109736_6.JPG
  • 637435542889264644_4.JPG

Elstner F.J.

Romantická krajina

ID Aukce: 1796
Olej, plátno, 55 cm x 68 cm. Signováno a datováno 1873 vlevo dole. Na jednom místě poškozeno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:49:24

500 Kč

CMI24387 800017. 2. 2021 19:44:24
FDE06257 750017. 2. 2021 19:44:24
CMI24387 700017. 2. 2021 19:44:14
FDE06257 650017. 2. 2021 19:01:57
CMI24387 600027. 1. 2021 12:20:35