Aukce Romantická krajina II. Elstner F.J.
  • 637435544117234718_8.JPG
  • 637435544256142018_7.JPG
  • 637435544437748918_10.JPG
  • 637435544338667930_9.JPG
  • 637435544557328278_11.JPG

Elstner F.J.

Romantická krajina II.

ID Aukce: 1797
Olej, plátno, 55 cm x 68 cm. Signováno dole uprostřed. Na jednom místě poškozeno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:50:26

500 Kč

XEX07084 800017. 2. 2021 19:45:26
EIH25314 750017. 2. 2021 19:45:15
XEX07084 700017. 2. 2021 19:45:06
EIH25314 650017. 2. 2021 19:02:18
XEX07084 600027. 1. 2021 12:20:55