Aukce Romantická krajina II. Elstner F.J.

Elstner F.J.

Romantická krajina II.

ID Aukce: 1797
Olej, plátno, 55 cm x 68 cm. Signováno dole uprostřed. Na jednom místě poškozeno.

Vyvolávací cena
6 000 Kč
8 000 Kč