• 637435544117234718_8.JPG
  • 637435544256142018_7.JPG
  • 637435544437748918_10.JPG
  • 637435544338667930_9.JPG
  • 637435544557328278_11.JPG

Elstner F.J.

Romantická krajina II.

ID Aukce: 1797
Olej, plátno, 55 cm x 68 cm. Signováno dole uprostřed. Na jednom místě poškozeno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:50:26

500 Kč

XEX07084 800017.02.2021 19:45:26
EIH25314 750017.02.2021 19:45:15
XEX07084 700017.02.2021 19:45:06
EIH25314 650017.02.2021 19:02:18
XEX07084 600027.01.2021 12:20:55