• 637447615163211489_jambor.JPG
  • 636897219911787048_jambor2.JPG
  • 636897219979454764_jambor3.JPG
  • 636897219833089868_jambor.JPG

Jambor Josef

*1887 +1964

Javornice

ID Aukce: 1799
Olej, karton, 48,5 cm x 68 cm. Signováno a datováno 1927 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:56:05

1 000 Kč

Příhozů: 10

XTI25720 2900017.02.2021 19:51:05
WPH83602 2800017.02.2021 19:50:58
XTI25720 2700017.02.2021 19:48:41
WPH83602 2600017.02.2021 19:48:39
XTI25720 2500017.02.2021 19:47:40
WPH83602 2400017.02.2021 19:47:35
XTI25720 2300008.01.2021 16:09:23
UYQ22378 2200008.01.2021 16:09:14
XTI25720 2100008.01.2021 16:09:08
UYQ22378 2000008.01.2021 12:27:13