• 637447633213572368_langer2.JPG
  • 637447633344114731_langer4.JPG
  • 637447633097629942_langer1.JPG
  • 637447633159978461_langer.JPG
  • 637447633286754922_langer3.JPG

Langer Karel

*1878 +1947

Kvetoucí zahrada

ID Aukce: 1800
Olej, plátno, fixované na lepence, 25 cm x 35 cm. Signováno a datováno 1902 vpravo dole. Vystavováno - Goltzova Tvrz, číslo 93, XV. výstava 2009. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

105 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:53:58

10 000 Kč

Příhozů: 24

HYH16966 10500017.02.2021 19:48:58
KEC21458 9100017.02.2021 19:42:04
KEC21458 8600017.02.2021 19:40:38
WMV64546 8100017.02.2021 19:40:31
KEC21458 7600017.02.2021 17:32:13
BCQ05112 7100017.02.2021 17:32:05
KEC21458 6600017.02.2021 17:31:21
BCQ05112 6100017.02.2021 17:31:19
KEC21458 5600017.02.2021 17:31:01
BCQ05112 5100017.02.2021 17:30:52
KEC21458 4300017.02.2021 17:30:30
BCQ05112 4200017.02.2021 17:30:24
KEC21458 4100017.02.2021 17:30:09
BCQ05112 4000017.02.2021 17:30:03
KEC21458 3900017.02.2021 17:29:49
BCQ05112 3800017.02.2021 17:29:41
KEC21458 3700017.02.2021 17:29:28
BCQ05112 3600017.02.2021 17:29:26
KEC21458 3500017.02.2021 16:34:28
BCQ05112 3400017.02.2021 16:34:23
KEC21458 3300010.02.2021 20:25:22
HHG84147 3200010.02.2021 14:18:11
KEC21458 3100012.01.2021 9:16:24
HLV47007 3000030.12.2020 13:16:06