Aukce Zima Bašek Josef

Bašek Josef

*1868 +1917

Zima

ID Aukce: 1802
Olej, plátno, 34,5 cm x 43 cm. Nesignováno. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
35 000 Kč