• 637447636767035044_basek.JPG
  • 637447636702659818_basek1.JPG
  • 637447636822504221_basek2.JPG

Bašek Josef

*1868 +1917

Zima

ID Aukce: 1802
Olej, plátno, 34,5 cm x 43 cm. Nesignováno. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:11:44

1 000 Kč

Příhozů: 23

SMW47567 3500017.02.2021 20:06:43
HUH24647 3100017.02.2021 20:06:15
SMW47567 3000017.02.2021 20:04:45
HUH24647 2900017.02.2021 20:04:33
SMW47567 2800017.02.2021 20:03:05
HUH24647 2700017.02.2021 20:02:55
SMW47567 2600017.02.2021 20:00:54
HUH24647 2500017.02.2021 20:00:32
SMW47567 2400017.02.2021 19:59:02
HUH24647 2300017.02.2021 19:54:32
UBH92543 2200017.02.2021 19:53:38
HUH24647 2100017.02.2021 19:53:02
UBH92543 2000017.02.2021 19:51:02
HUH24647 1900017.02.2021 19:50:22
UBH92543 1800017.02.2021 19:48:22
DRL84769 1700017.02.2021 19:47:23
UBH92543 1600017.02.2021 19:46:21
HUH24647 1500017.02.2021 16:25:53
JCE61397 1400017.02.2021 15:20:20
HUH24647 1300015.02.2021 20:55:32
JCE61397 1200015.02.2021 8:45:24
HUH24647 1100014.02.2021 22:13:29
JCE61397 1000006.02.2021 11:40:32