• 637447637831126995_mervart1.JPG
  • 637447637999097022_mervart2.JPG
  • 637447638075755997_mervart3.JPG
  • 637447637925502722_mervart.JPG

Mervart Augustin

*1889 +1968

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1803
Olej, karton, 33 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:53:18

500 Kč

XQN45653 700017.02.2021 19:48:18
ZKY53241 650029.01.2021 2:14:56
ZKY53241 600002.01.2021 10:15:59