Aukce Drůbež Malínský Jaroslav
  • 637447639512598216_malin1.JPG
  • 637447639634486850_malin2.JPG
  • 637447639857976455_malin4.JPG
  • 637447639967352296_malin5.JPG
  • 637447639734542444_malin3.JPG
  • 637447639569955086_malin.JPG

Malínský Jaroslav

*1897 +1979

Drůbež

ID Aukce: 1804
Olej, plátno, 92 cm x 72 cm. Signováno a datováno 1927 vpravo dole. Na několika místech mírně poškozeno. Vystavováno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:53:00

500 Kč