Aukce Milenci Alex A.J.
  • 637447642751823149_alex1.JPG
  • 637447642857210209_alex3.JPG
  • 637447642805583465_alex2.JPG
  • 637447642699422987_alex.JPG

Alex A.J.

*1890 +1957

Milenci

ID Aukce: 1805
Olej, deska, 43 cm x 41 cm. Signováno vlevo dole. Na několika místech mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:54:00

100 Kč

AUW43127 310017. 2. 2021 19:03:20
TFU34479 300028. 1. 2021 10:06:26