Aukce Milenci Alex A.J.

Alex A.J.

*1890 +1957

Milenci

ID Aukce: 1805
Olej, deska, 43 cm x 41 cm. Signováno vlevo dole. Na několika místech mírně poškozeno.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 100 Kč