Aukce Figurální kompozice Kodet Kristian
  • 637447647042435713_kodet.JPG
  • 637447647115746721_kodet1.JPG

Kodet Kristian

*1948 +

Figurální kompozice

ID Aukce: 1807
Olej, dřevěná deska, 94 cm x 66 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno. Opatřeno prohlášením vlastníka o způsobu získání od autora.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:56:00

1 000 Kč

FOI28591 2700016. 2. 2021 21:32:48
YPN79255 2600016. 2. 2021 16:59:37
YPN79255 2500030. 12. 2020 12:00:39