Aukce Slunečnice Barnet Josef Václav
  • 637448487651809804_barnet1.JPG
  • 637448487701195290_barnet.JPG
  • 637448487803872908_barnet3.JPG
  • 637448487754952468_barnet2.JPG

Barnet Josef Václav

*1907 +1990

Slunečnice

ID Aukce: 1808
Olej, lepenka, 45 cm x 35 cm, signováno vpravo dole. Kolem roku 1950.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:57:00

100 Kč