Aukce Krajina Dyntera Milan

Dyntera Milan

*1913 +

ID Aukce: 1816
Kombinovaná technika, 37 cm x 66 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 000 Kč