Aukce Krajina Dyntera Milan
  • 637448514675786178_dyntera.JPG
  • 637448514626679810_dyntera1.JPG
  • 637448514727973807_dyntera3.JPG

Dyntera Milan

*1913 +

ID Aukce: 1816
Kombinovaná technika, 37 cm x 66 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:05:00

100 Kč

Příhozů: 6

WUF58956 200017. 2. 2021 18:28:22
JNK82985 190017. 2. 2021 18:28:13
WUF58956 180015. 2. 2021 8:46:04
JNK82985 17006. 2. 2021 11:46:59
WUF58956 16006. 2. 2021 11:43:16
JNK82985 150029. 1. 2021 18:14:37