• 637448518173219155_trampota1.JPG
  • 637448518303739152_trampota2.JPG
  • 637448518364521125_trampota3.JPG
  • 637448518504893830_trampota5.JPG
  • 637448518243078865_trampota.JPG
  • 637448518442207675_trampota4.JPG

Trampota Vratislav

*1921 +1979

Krajina s boudkami

ID Aukce: 1818
Olej, plátno, 54 cm x 76 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Oboustranný obraz.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:07:00

100 Kč

HMA93502 320007.02.2021 10:48:32
OXU54644 310020.01.2021 10:12:09
OXU54644 300020.01.2021 10:12:03