Aukce Krajina s říčkou Grus J.
  • 637448528379165255_grus1.JPG
  • 637448528436075272_grus.JPG
  • 637448528553596960_grus3.JPG
  • 637448528502181219_grus2.JPG

Grus J.

Krajina s říčkou

ID Aukce: 1824
Olej, plátno, 36 cm x 46 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:13:00

100 Kč

Příhozů: 6

HWC66735 300027. 1. 2021 19:25:47
UVM85388 290027. 1. 2021 18:37:03
PMC71435 280024. 1. 2021 21:32:32
WYM23726 270011. 1. 2021 11:04:42
UWH78889 26002. 1. 2021 16:11:25
HWC66735 250030. 12. 2020 13:18:16