Aukce Zimní nálada Neumann Emanuel
  • 637448533031741219_emi1.JPG
  • 637448533257498571_mi2.JPG
  • 637448533204161651_emi4.JPG
  • 637448533136660869_emi3.JPG
  • 637448533082366340_emi.JPG

Neumann Emanuel

*1873 +1932

Zimní nálada

ID Aukce: 1826
Olej, plátno, 57 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:15:00

100 Kč