Aukce Vysoké Tatry Janeček - Pardubský Alois
  • 637448550778011375_par2.JPG
  • 637448550829930415_par3.JPG
  • 637448550887743080_par4.JPG
  • 637448550652380471_par1.JPG
  • 637448550723162540_par.JPG

Janeček - Pardubský Alois

*1894 +1974

Vysoké Tatry

ID Aukce: 1828
Olej, karton, 24 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:17:00

100 Kč

NLS69669 220017. 2. 2021 19:20:58
NLS69669 210015. 2. 2021 8:46:28
NIS79720 200030. 12. 2020 13:18:46