Aukce Děti s míčem Brychta Jan
  • 637209269423282119_brychta11.JPG
  • 637209269509532515_brychta12.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Děti s míčem

ID Aukce: 1836
Olej, dřevotříska, 18,5 cm x 49 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno. Nerámováno. Původní stav.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:25:00

100 Kč