Aukce Na moři Brychta Jan
  • 637209264620724057_brychta.JPG
  • 637209264753225352_brychta2.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Na moři

ID Aukce: 1837
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Nesignováno, nerámováno. Původní stav.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:29:39

500 Kč

IJM90624 500017. 2. 2021 20:24:39