Aukce Na plovárně Soukup Josef
  • 637109808454577844_soukup.JPG
  • 637109808567234985_soukup1.JPG
  • 637109808680048330_soukup2.JPG

Soukup Josef

*1890 +

Na plovárně

ID Aukce: 1841
Olej, plátno, 66 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:30:00

500 Kč