Aukce Ráchel ukrývá bůžky svého otce Lábana Italský mistr Benátský druhé poloviny 16. století
  • 637449454262297923_renesance.jpg
  • 637449454313704826_ren.JPG
  • 637449454367142728_ren1.JPG

Italský mistr Benátský druhé poloviny 16. století

Ráchel ukrývá bůžky svého otce Lábana

ID Aukce: 1848
Olej, plátno, 68 cm x 104 cm. Nesignováno. Druhá polovina 16. století, restaurováno, novodobě rámováno. Restaurátorská zpráva bude přiložena. Scéna z Genese (31.25-35). Italský mistr Benátský, okruh Tintoretto.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:37:00

5 000 Kč