• 637354131962433295_barta.JPG
  • 637354132094044553_barta1.JPG
  • 637354132179615405_barta2.JPG
  • 637354132252482602_barta3.JPG

Bárta Josef

*1864 +1919

Muž s cigaretou

ID Aukce: 1850
Olej, plátno, fixované na kartonu, 78 cm x 57 cm. Signováno a datováno vpravo dole 1909. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:39:00

1 000 Kč

ZKS84217 1500015.02.2021 20:57:43
RUF02411 1400015.02.2021 14:41:31
ZKS84217 1300014.02.2021 22:15:02
RUF02411 1200011.01.2021 22:15:44