Aukce Pohled do krajiny Dvořák Jaroslav

Dvořák Jaroslav

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1852
Olej, plátno, 100 cm x 116 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč