Aukce Pohled do krajiny Dvořák Jaroslav
  • 637456361119354522_dvorak2.JPG
  • 637456361170789078_dvorak3.JPG
  • 637456361012408054_dvorak.JPG
  • 637456361063104091_dvorak1.JPG

Dvořák Jaroslav

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1852
Olej, plátno, 100 cm x 116 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:41:00

500 Kč