Aukce Pobřeží v Dalmácii Chittussi Antonín
  • 637456363622192242_chitt.JPG
  • 637456363669071442_chitt2.JPG
  • 637471939618327614_chitt.jpg
  • 637456363716251710_chitt3.JPG
  • 637456363765939320_chitt4.JPG
  • 637456363565004044_chitt6.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Pobřeží v Dalmácii

ID Aukce: 1853
Kombinovaná technika, papír, 24 cm x 36,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Na zadní straně ověření od Nechleby, Švabinského. Dílo uvedeno v monografii Chittussi, 2020, strana 221 pod číslem B2. Rok 1878. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo poškozeno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

85 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:45:51

5 000 Kč

Příhozů: 33

AYS86301 8500017. 2. 2021 20:40:51
ESF64925 8000017. 2. 2021 20:40:41
AYS86301 7500017. 2. 2021 20:37:28
ESF64925 7000017. 2. 2021 20:37:19
AYS86301 6500017. 2. 2021 20:36:27
ESF64925 6000017. 2. 2021 20:36:24
AYS86301 5500017. 2. 2021 20:34:55
ESF64925 5000017. 2. 2021 20:34:45
AYS86301 4900017. 2. 2021 20:34:04
ESF64925 4800017. 2. 2021 20:34:03
AYS86301 4700017. 2. 2021 20:33:44
ESF64925 4600017. 2. 2021 20:33:37
AYS86301 4500017. 2. 2021 20:33:13
ESF64925 4400017. 2. 2021 20:33:12
AYS86301 4300017. 2. 2021 20:33:03
ESF64925 4200017. 2. 2021 20:33:03
AYS86301 4100017. 2. 2021 20:32:32
ESF64925 4000017. 2. 2021 20:32:28
AYS86301 3900017. 2. 2021 20:32:02
ESF64925 3800017. 2. 2021 20:31:55
AYS86301 3700017. 2. 2021 20:31:41
ESF64925 3600017. 2. 2021 20:31:39
AYS86301 3500017. 2. 2021 20:31:21
ESF64925 3400017. 2. 2021 20:31:15
AYS86301 3300017. 2. 2021 20:30:40
ESF64925 3200017. 2. 2021 20:30:34
AYS86301 3100017. 2. 2021 19:50:54
FMH99580 3000017. 2. 2021 19:50:49
AYS86301 2900017. 2. 2021 19:44:24
FMH99580 2800017. 2. 2021 19:44:20