Aukce Krajina s říčkou Zeyer Jan Angelo
  • 637458064256189059_angelo1.JPG
  • 637458064322127062_angelo.JPG
  • 637458064442440499_angelo3.JPG
  • 637458064378221264_angelo2.JPG
  • 637458064500179260_angelo4.JPG

Zeyer Jan Angelo

*1878 +1945

Krajina s říčkou

ID Aukce: 1855
Olej, plátno, 55 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:44:00

1 000 Kč

JQO82146 160007. 2. 2021 10:54:02