Aukce Letní krajina Feikl Stanislav
  • 637458066003443011_feikl3.JPG
  • 637458065826153288_feikl1.JPG
  • 637458065893028823_feikl.JPG
  • 637458065951171065_feikl2.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Letní krajina

ID Aukce: 1856
Olej, plátno, 70 cm x 98 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:45:00

1 000 Kč