• 637458066785166506_sedivy1.JPG
  • 637458067068688125_sedivy.JPG
  • 637458067129006626_sedivy2.JPG
  • 637458067206801353_sedivy3.JPG
  • 637458067273057353_sedivy4.JPG

Šedivý Josef Jan

*1887 +1956

Skály u moře

ID Aukce: 1857
Olej, plátno, 51 cm x 66 cm. Signováno a datováno 1918 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:46:00

500 Kč