Aukce Z Národních písní II. Aleš Mikoláš
  • 637458069705412385_ales2.JPG
  • 637458069751194076_ales3.JPG
  • 637458069596962498_ales1.JPG
  • 637458069655724330_ales.JPG

Aleš Mikoláš

*1852 +1913

Z Národních písní II.

ID Aukce: 1859
Kombinovaná technika, 15,5 cm x 25 cm. Signováno a datováno 1909 vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:51:52

1 000 Kč

Příhozů: 9

JDR02753 1800017. 2. 2021 20:46:52
YIV05212 1700017. 2. 2021 20:46:27
JDR02753 1600017. 2. 2021 20:46:18
YIV05212 1500017. 2. 2021 20:45:44
JDR02753 1400017. 2. 2021 20:45:35
YIV05212 1300017. 2. 2021 20:44:37
JDR02753 1200017. 2. 2021 20:44:15
YIV05212 1100015. 2. 2021 8:47:21
GOE98392 1000014. 2. 2021 15:30:54