Aukce Zátiší Jiroudek František
  • 637458071460613547_jiroudek3.JPG
  • 637458071520153199_jiroudek4.JPG
  • 637458071573458955_jiroudek5.JPG
  • 637458071407013655_jiroudek2.JPG
  • 637458071286749354_jiroudek1.JPG
  • 637458071352325746_jiroudek.JPG

Jiroudek František

*1914 +1991

ID Aukce: 1860
Olej, karton, 36,5 cm x 41,5 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně razítko z výstavy, Mánes 1943. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:49:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

LDX73263 2200017. 2. 2021 19:52:30
LDX73263 2100017. 2. 2021 19:43:37
QJD37451 2000017. 2. 2021 19:43:23
LDX73263 1900017. 2. 2021 19:43:17
QJD37451 1800017. 2. 2021 19:43:12
LDX73263 1700017. 2. 2021 19:43:06
QJD37451 1600017. 2. 2021 15:11:34
LDX73263 150006. 2. 2021 11:44:22