Aukce Lesní krajina Nejedlý Otakar
  • 637458073247501084_nejedly.JPG
  • 637458073298751724_nejedly2.JPG
  • 637458073389499856_nejedly4.JPG
  • 637458073182813295_nejedly1.JPG
  • 637458073346517240_nejedly3.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Lesní krajina

ID Aukce: 1861
Olej, karton, 27 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1916. Na několika místech malba poškozena, viz. foto. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:50:00

1 000 Kč

LZZ42643 2300017. 2. 2021 19:58:22
LUD24188 2200017. 2. 2021 15:11:54
GSD65844 2100016. 2. 2021 17:10:22
LZZ42643 200006. 2. 2021 11:44:39