Aukce Dvě ženy Bém ( Vratislav Hlava ) Rudolf
  • 637458075222677015_hlava1.JPG
  • 637458075289622363_hlava.JPG
  • 637458075345872800_hlava2.JPG
  • 637458075403608983_hlava3.JPG

Bém ( Vratislav Hlava ) Rudolf

*1874 +1955

Dvě ženy

ID Aukce: 1862
Olej, karton, 19 cm x 28 cm. Signováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:51:00

500 Kč