Aukce Děvče v kroji Kreutz Jan
  • 637458082291353019_krejsa1.JPG
  • 637458082357301277_krejsa.JPG
  • 637458082411258250_krejsa2.JPG
  • 637458082466885849_krejsa3.JPG

Kreutz Jan

*1897 +1979

Děvče v kroji

ID Aukce: 1863
Olej, karotn, 70 cm x 80 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:05:47

1 000 Kč

Příhozů: 31

NIH66080 2000017. 2. 2021 21:00:46
MLQ28365 1900017. 2. 2021 20:57:37
NIH66080 1800017. 2. 2021 20:57:17
MLQ28365 1700017. 2. 2021 20:57:17
NIH66080 1600017. 2. 2021 20:56:57
MLQ28365 1500017. 2. 2021 20:56:57
NIH66080 1400017. 2. 2021 20:52:02
RMO44811 1300017. 2. 2021 20:51:30
NIH66080 1200017. 2. 2021 20:47:28
RMO44811 1100017. 2. 2021 20:47:25
NIH66080 1000017. 2. 2021 20:46:58
DBF65048 950017. 2. 2021 20:46:53
NIH66080 900017. 2. 2021 20:46:07
RAW53314 850017. 2. 2021 20:46:06
NIH66080 800017. 2. 2021 20:45:46
RAW53314 750017. 2. 2021 20:45:45
NIH66080 700017. 2. 2021 20:45:26
RAW53314 650017. 2. 2021 20:45:25
NIH66080 600017. 2. 2021 20:44:35
RAW53314 550017. 2. 2021 20:44:25
NIH66080 500017. 2. 2021 20:44:25
RAW53314 490017. 2. 2021 20:44:14
NIH66080 480017. 2. 2021 20:43:44
RAW53314 470017. 2. 2021 20:43:42
NIH66080 460017. 2. 2021 20:43:03
RMO44811 450017. 2. 2021 19:06:28
MLQ28365 440017. 2. 2021 16:41:34
NIH66080 430017. 2. 2021 14:58:02
RAW53314 42009. 2. 2021 13:11:24
NIH66080 410021. 1. 2021 9:21:47