Aukce Oblaka Bubeníček Ota
  • 637458084801761609_ob2.JPG
  • 637458084659907015_ob1.JPG
  • 637458084736038048_ob.JPG
  • 637458084862556408_ob3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Oblaka

ID Aukce: 1864
Olej, deska, 33,5 cm x 38,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:11:41

1 000 Kč

Příhozů: 11

NXD48165 3000017. 2. 2021 21:06:41
AKZ93977 2900017. 2. 2021 21:01:45
NXD48165 2800017. 2. 2021 20:59:45
AKZ93977 2700017. 2. 2021 20:54:52
NXD48165 2600017. 2. 2021 20:52:51
AKZ93977 2500017. 2. 2021 20:15:48
NXD48165 2400017. 2. 2021 19:46:25
AKZ93977 2300016. 2. 2021 14:22:36
NXD48165 2200016. 2. 2021 11:32:13
AKZ93977 2100015. 2. 2021 21:01:43
NXD48165 200007. 2. 2021 10:56:39