Aukce Oblaka Bubeníček Ota

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Oblaka

ID Aukce: 1864
Olej, deska, 33,5 cm x 38,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
20 000 Kč
30 000 Kč