Aukce Portrét starce Nesignováno
  • 637458086292127854_muz1.JPG
  • 637458086368065684_muz.JPG
  • 637458086419941363_muz2.JPG

Nesignováno

Portrét starce

ID Aukce: 1865
Olej, karton, 47 cm x 30 cm. Nesignováno. Okruh Karel Purkyně. Kolem roku 1865. Restaurováno. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:54:00

1 000 Kč