Aukce Hlavy Ščerbakov Jiří

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Hlavy

ID Aukce: 1869
Olej, plátno, 130 x 115 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Autorsky olištováno. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.

Vyvolávací cena
20 000 Kč
20 000 Kč