Aukce Hlavy Ščerbakov Jiří
  • 637458727727032460_3.jpg
  • 637458727664502002_1.jpg
  • 637458727698564772_2.jpg

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Hlavy

ID Aukce: 1869
Olej, plátno, 130 x 115 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Autorsky olištováno. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:58:00

1 000 Kč