Aukce Údy - Končetiny Ščerbakov Jiří
  • 637458728509714289_6.jpg
  • 637458728481901572_5.jpg
  • 637458728535026711_7.jpg

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Údy - Končetiny

ID Aukce: 1870
Olej, plátno, 130 x 115 cm. Nesignováno. Autorsky olištováno. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:59:00

1 000 Kč