Aukce Sázava u Smrčné Jelínek František
  • 637183061657777571_jelinek5.JPG
  • 637183062141357420_jelinek6.JPG
  • 637183062234052709_jelinek7.JPG
  • 637183061961550259_jelinek4.JPG

Jelínek František

Sázava u Smrčné

ID Aukce: 1872
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:01:00

100 Kč