• 637109987278104239_vik4.JPG
  • 637109987358417075_vik6.JPG
  • 637109987469923535_vik7.JPG
  • 637109987191384557_vik5.JPG

Vik Karel

*1883 +1964

Trosky

ID Aukce: 1874
Akvarel, 25 cm x 18 cm. Signováno a datováno 1948 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

800 Kč

800 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 21:03:00

100 Kč

WZY39098 80012.01.2021 9:14:53