Aukce Kytička Svolinský Karel
  • 637109967076624890_svolin1.JPG
  • 637109967162324449_svolin.JPG
  • 637109967631858069_svolin4.JPG
  • 637109967452794204_svolin3.JPG
  • 637109967323705182_svolin2.JPG

Svolinský Karel

*1896 +1986

Kytička

ID Aukce: 1875
Kombinovaná technika, 11,5 cm x 10,5 cm. Signováno a datováno hůře čitelně vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

800 Kč

900 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:04:00

100 Kč

SXO14409 90014. 2. 2021 15:26:36
XTE57359 80012. 1. 2021 9:15:09