Aukce Žena Ronovský František
  • 637460517856330528_ro2.JPG
  • 637460517691663003_ro1.JPG
  • 637460517785704733_ro.JPG
  • 637460517940881371_ro3.JPG

Ronovský František

*1929 +2006

Žena

ID Aukce: 1878
Olej, sololit, 40 cm x 26,5 cm. Signováno a datováno 1987 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:31:59

1 000 Kč

Příhozů: 12

XKY40032 2600017. 2. 2021 21:26:59
RXJ01445 2500017. 2. 2021 21:22:10
XKY40032 2400017. 2. 2021 21:21:37
RXJ01445 2300017. 2. 2021 21:20:59
XKY40032 2200017. 2. 2021 21:20:45
RXJ01445 2100017. 2. 2021 21:15:58
XKY40032 2000017. 2. 2021 21:15:53
RXJ01445 1900017. 2. 2021 21:11:07
XKY40032 1800017. 2. 2021 21:11:00
RXJ01445 1700017. 2. 2021 21:06:12
XKY40032 1600017. 2. 2021 21:05:49
RXJ01445 150006. 2. 2021 11:45:05